Vestuviniai papuošalai

 

Elegant

Šie juvelyriniai dirbiniai bus išskirtinis akcentas jūsų vestuvinio ansamblio derinyje. Tai išskirtinio dizaino juvelyriniai auskarai, kurie gali būti ir labai ilgi, masyvūs ir maži, tačiau niekada neliks nepastebėti. Kadangi vielos gijos lengvai gula į ažūrinį piešinį, auskarai yra labai lengvi. Dauguma šių auskarų kuriami iš sidabro, gali būti dekoruoti aukso detalėmis arba auksuojami. Taip pat yra galimybė visus šiuos dirbinius gaminti iš aukso. Komponuojami įvairūs akmenukai šviesių spalvų. Tai ir topazai, citrinai, kalnų krištolas, deimantai, o taip pat ir ryškesni pvz. kaip rubinai.

Pearl

Šie juvelyriniai dirbiniai sukurti specialiai išskirtinėms progoms, kada reikia šviesios spalvos, lengvo ir elegantiško akcento. Auskarai, sagės, kaklo pakabukai pagaminti iš 925 prabos sidabro, dekoruoti kultyvuotais perlais. Tai vestuvinių papuošalų klasika. Galima užsisakyti ir sukurti juvelyrinius auskarus spečialiai, kad derėtų prie viso Jūsų vestuvinio apdaro.

Crystal

Tai dar viena kolekcija, kuri skirta vestuvių tematikai.  Šie juvelyriniai dirbiniai pagaminti iš 925  prabos sidabro. Auskarai puošti kristalais bei kalnų krištolu.

Visi papuošalaiKur įsigyti mano papuošalus?